Zespół

Zespół spedytorów DIREX Logistic Services tworzą doświadczeni specjaliści ds. transportu i spedycji Grupy DIREX. Nasz ambitny i zmotywowany zespół tworzą pracownicy o najdłuższym stażu pracy w Grupie DIREX, cechuje ich zaangażowanie i sumienność. Jest to zespół wdrażający w codziennej pracy zasady, które wyznaczają jakość i standardy Grupy DIREX – uczciwość, odpowiedzialność i profesjonalizm.

Bezpośrednie relacje, jakie chcemy wypracować z naszymi klientami mają zapewnić pełne zrozumienie Państwa potrzeb biznesowych, organizacji i rytmu pracy. Wiedza, wsparta zaufaniem i zaangażowaniem w poszukiwaniu najlepszych rozwiązań transportowych sprawia, że nasza oferta jest dla Państwa optymalną zarówno na poziomie strategicznym, jak i operacyjnym.

Regularny i stały kontakt zawsze z tą samą osobą, posiadającą wiedzę o Państwa potrzebach, dysponującą zapleczem merytorycznym, organizacyjnym i znającą języki obce, gwarantuje Państwu, że zespół DIREX Logistic Services będzie Państwa oknem na świat najlepszych rozwiązań transportowych.

Zapraszamy do współpracy z nami!