Nasza oferta i zasięg

Stosowana w praktyce filozofia działania w trakcie wieloletniej działalności w branży międzynarodowych transportów drogowych z wykorzystaniem własnej floty Grupy DIREX zapewniła nam reputację firmy rzetelnej i bezkompromisowo podchodzącej do kwestii bezpieczeństwa i jakości usług, jak również elastycznie reagującej do zmieniających się potrzeb naszych klientów. To właśnie ten ostatni element skłonił nas do rozszerzenia oferty działalności Grupy DIREX o profesjonalną spedycję transportową – przede wszystkim drogową, którą w przyszłości zamierzamy rozbudować o inne segmenty oferty logistycznej.

Działalność spedycyjna DIREX Logistic Services jest poszerzeniem oferty Grupy DIREX i uzupełnieniem możliwości transportowych floty DIREX liczącej obecnie blisko 150 nowoczesnych składów chłodniczych – o ofertę przewozu ładunków wymagających zróżnicowanego typu pojazdów – plandek, firanek, cystern, zestawów kubaturowych, tandemów itp.

Oferta DIREX Logistic Services, to kompleksowa obsługa wielu kierunków i tras. Wychodzimy z założenia, że jeden kontakt z naszą firmą wyeliminuje częste i uciążliwe kontaktowanie się z wieloma przewoźnikami, stałe poszukiwanie pojazdów, ciągłą kontrolę warunków ubezpieczenia każdego przewoźnika z osobna, w zamian za pełen nadzór nad realizacją zlecenia przez doświadczonych spedytorów DIREX Logistic Services.

Oferujemy nasze usługi wszędzie tam, gdzie można dojechać samochodem – kierunkiem działań DIREX Logistic Services jest cała Europa, ze szczególnym uwzględnieniem krajów Unii Europejskiej, ale nasze doświadczenie i kontakty obejmują także kraje Europy wschodniej – byłe republiki ZSRR.